.

.

нова Жешка Мода Кристално стакло Топката Narcissus Ѓердан Долго Лента Кожа Синџир Pendant Ѓердани Жените Накит најдобар подарок

нова Жешка Мода Кристално стакло Топката Narcissus Ѓердан Долго Лента Кожа Синџир Pendant Ѓердани Жените Накит

Оценка на посетителот:

DEN 14.00 -42 %
DEN 24.00
Залиха
Достапно за нарачка

Pendant големина : надворешниот дијаметар на 2cm Кореја Восок Јаже : 45 ~ 50cm (прилагодливи) кафена Цвеќиња : Чипка цвет Стаклени топки се две hemispheres прави до топката

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
25mm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
CX-11
Пол:
Жените
Бренд Име:
SexeMara
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Порака Потсетник
Материјал:
Стакло

Купувачи како што избираат