.

.

4pcs Елитното Мода Садови Западен подлога Placemats двојно дебели мат не се лизга Изолација мат чај Сад мат кафе мат AU467

4pcs Елитното Мода Садови Западен подлога Placemats двојно дебели мат не се лизга Изолација мат чај Сад мат

Оценка на посетителот:

DEN 690.24
Залиха
Достапно за нарачка

4pcs Елитното Мода Садови Западен подлога Placemats двојно дебели мат не се лизга Изолација мат чај Сад мат кафе мат AU467 Име : Placemat Големина : 40*30cm Материјал : лен/памук, мешана ткаенина Пакет : 4 * Placemat Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Карактеристики на предлогот

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Ткаенина Тип:
Лен
Бренд Име:
sankilochan
Стил:
Средоземното Море
Број На Модел На:
AU467
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Ткаенини

Купувачи како што избираат