.

.

110V 220V Не-Стап Комерцијални Lolly Вафли Создателот 4pcs Електрични Lolly Вафли Создателот Куче Стап Создателот Со Тајмер Бесплатен Превозот

110V 220V Не-Стап Комерцијални Lolly Вафли Создателот 4pcs Електрични Lolly Вафли Создателот Куче Стап Создателот

Оценка на посетителот:

DEN 13680.00 -5 %
DEN 14400.00
Залиха
Достапно за нарачка

Производ параметри : Производ големина : 410*305*240mm Пакет големина : 450*350*280mm Нето тежина : 12.2 кг Бруто тежина : 13.5 кг Моќност : 1750 W Напон : 110 V/220 V за контрола на Температурата опсег : 50-300 степени centigrade предности на производите : 1. задебелена нерѓосувачки челик трупот на авионот, цврсти и издржливи, за да се обезбеди врвен квалитет на машина 2. увезени термостат, повеќе точни контрола на температурата 3. Тефлон не стап слој, горна и долна топлинска образец 4. увоз тајмер, 5 минута долгорочни времето 5. хуманизирано анти пеглање рачка, безбедност анти пропадна и пеглање 6. нерѓосувачки челик заеднички со внатрешна контрола на температурата линија 7. висока ефикасност топлинска цевка

Карактеристики на предлогот

Напон (V):
110V, 220V
Број На Модел На:
FY-2208
Заменлив Плочи:
Вафли Создателот,Бразилецот / Panini Притиснете Плочи
сертификација:
CB,CE
Функција:
Прилагодливи Термостат,Изградена-Во Кабелот Заврши,Не-Стап Површината За Готвење
сертификација:
3C
Моќност (W):
1750W

Купувачи како што избираат