.

.

2 ПАРЧИЊА Вентилација Скара Опфаќа Висок Квалитет АС Пластични 220 x 60 x 7mm Прилагодите LXM

2 ПАРЧИЊА Вентилација Скара Опфаќа Висок Квалитет АС Пластични 220 x 60 x 7mm Прилагодите LXM

Оценка на посетителот:

DEN 223.68
Залиха
Достапно за нарачка


Воздухот се Пропустливи Решетката БЕЛА Маска за Вентилација Скара Опфаќа Високо Квалитетни Пластични АС
Side A : 220mm x 60mm x 7mm
Side B : 229mm x 68mm x 7mm
Материјал : Пластични АС
Поле на примена : Централна климатизација, ковчегот, чевли кабинет.

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
220 x 60 x 7mm
Тип:
како опис

Купувачи како што избираат