.

.

2 Пара Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley X Квадрат очила за сонце Стелт Црна & Мраз Сина

2 Пара Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley X Квадрат очила за сонце Стелт Црна & Мраз Сина

Оценка на посетителот:

DEN 1141.00 -25 %
DEN 1521.12
Залиха
Достапно за нарачка

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley X Квадрат очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Поларизирани Леќи (2 Пара) Премиум Квалитет Материјал, Прашина и Вода се Одвратат Огледало Слој Бои : Оган Црвена, Мраз Сина, 24 K Злато, Емералд Зелена, Плазма Виолетова, Титаниум, Браун Photochromic Никој Огледало Слој : Стелт Црна, Бронза Браун, Сив Шкрилец, Јасно, HD Розова боја, HD Жолта, Сива Зелена 100% UV Заштита Намалува Сјајот & Влијание Resistamt Спецификација : Одговара Рамка : Oakley X Квадрат очила за сонце Рамка Леќи во Боја : Стелт Црна & Мраз Сина Светлина Пренос : 9%~18% се Исполнат Стандардите : ANSI Z80.3-2010, ISO 12312-1 : 2013, AS/NZS 1067 : 2003
***Купување Не Вклучува Рамка*** Превозот и Обработка : Бесплатен Превозот во Светот за Брза Обработка на Бродот Од Вашите Нарачки 5-15 Работни Дена во Повеќе Од 100 Земји(e Packet опција) Солидна Безбедност на Пакет Врати & Гаранција : 100% Задоволни со Mry Lens™ Слободни Врати во 180 Дена 365 Дена Против Дефект
ДОБИЕТЕ ПРЕМИУМ ЗАМЕНА НА ЛЕЌИ ОД MRY.
***Напомена : Mry Lens™ Не Е Поврзано Со Oakley Во Секој Аспект. Било Каква Употреба На Oakley Трговски Марки Е Само За Да Се Опише Овие Производи. Oakley, Inc. Не Е Поврзан Со Нашата Продавница И Не Потврдува, Спонзор, Поддршка Или Се Дружат Со Нашите Производи.***
Премиум Бренд Припаѓа на Papa Viva ДОО.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
Mryok
Број На Модел На:
Одговара за X Квадрат
Пол:
Мажи
Обложување:
HMC
Одговара:
За Oakley X Квадрат Очила За Сонце
Леќи Во Боја:
Стелт Црна & Мраз Сина
УВ 400 Заштита:
UVA / UVB / UVC
одговараат за:
Возење Велосипед Трчање, Возење Риболов Голф Мото Спорт
Се Зголеми Јасноста:
Yes
Анти-Отсјај:
Yes
100% Одговара за Автентични Oakley Гаранција:
Yes

Купувачи како што избираат