.

.

Ainicin 10pcs Посебни Цвет Форма Сребро Позлатен Pendant Кристал Поставување на Приклучоците За Накит Материјали за Правење

Ainicin 10pcs Посебни Цвет Форма Сребро Позлатен Pendant Кристал Поставување на Приклучоците За Накит Материјали

Оценка на посетителот:

DEN 1150.00 -7 %
DEN 1236.00
Залиха
Достапно за нарачка


Кристал Кристал Поставување Конектори
Опис
Кристал Поставување Pendant
Големина
22x30mm
Материјали
Бакар , Кристал
Количина
10pcs по многу
Опис
Фацетирани Кристал Pendant
Големина
25x30mm
Материјали
Swaro ски Кристално
Количина
1pc 18 " синџир ѓердан

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
Ainicin
Обликотшема:
Цевка
боја:
Сребро.
Материјали:
Бакар
is_customized:
Yes
Големина:
5x25mm

Купувачи како што избираат