.

.

Кожни Нараквици со Прилепува на Жените Накит 2017 Кристал Кристал Хривнија трговија на Големо Multilayer Заврши Нараквици Femme

Кожни Нараквици со Прилепува на Жените Накит 2017 Кристал Кристал Хривнија трговија на Големо Multilayer Заврши

Оценка на посетителот:

DEN 49.00 -47 %
DEN 92.16
Залиха
Достапно за нарачка


Кожни Нараквици со Прилепува на Жените Накит 2017 Кристал Кристал Хривнија трговија на Големо Multilayer Заврши Нараквици Femme
Материјал : Кристал + Кожа
Квалитет : 100% Сосема Нов Висок Квалитет
Погодни За : 17-20 cm
Боја : 1 8 бои ( Како на сликата покажува )
Повод : Годишнина/Партија/Business/Годишнината/Подарок
18 Боја изберете! Цел повеќе од 3 парчиња, Попуст 5% попуст . Ние прифаќаме трговија на Големо!! Oder Повеќе од $180 ,ние ќе им даде екстра попуст Згора на тоа,да Даде Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL,EMS. Одете до нашата продавница,за да погледнете повеќе Нови Дизајни и Топла Продажба Нараквици.
Се Обрне Внимание
Многу Висок Квалитет и Помалку од $2 Нараквица во мојата продавница, добредојдовте цел!!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Бренд Име:
kejialai
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
binbei-LB008
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Материјал:
кожа
боја:
како слик шоу
копче:
долго хривнија
копче 1:
Прилагодливи snap Нараквици
копче 2:
Евтини хривнија
копче 3:
девојка подарок
копче 4:
пријателство нараквици
Стил:
манжетната хривнија
копче 5:
хривнија cuir femme
клучни 6:
сомот хривнија

Купувачи како што избираат