.

.

филм KODASKIN Мотоцикл Налепница Decal Јаглерод одговара за GSF1200S Бесплатен Превозот

филм KODASKIN Мотоцикл Налепница Decal Јаглерод одговара за GSF1200S Бесплатен Превозот

Оценка на посетителот:

DEN 380.00 -20 %
DEN 475.20
Залиха
Достапно за нарачка

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки , брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Повратни информации ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Големина или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
големина : 303 MM*27 MM
Пратката Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот слободни. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. И ќе ја испрати на Предмети во рамките 2-7 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние исто така, обезбеди бесплатно одржување. Гаранција & Одржување Ние нудиме 1-месец слободна замена.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Специјални Функции:
Сонцето блок
Објектот Тежина:
0.25kg
is_customized:
Yes
Бренд Име:
kodaskin
Објектот Должина:
30cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Објектот Висина:
2cm
Објектот Ширина:
20cm

Купувачи како што избираат