.

.

година KODASKIN Мотоцикл Налепница Decal Јаглерод одговара за ЈАМАХА MT-01 МТ-03 МТ-07 МТ-09 Бесплатен Превозот

година KODASKIN Мотоцикл Налепница Decal Јаглерод одговара за ЈАМАХА MT-01 МТ-03 МТ-07 МТ-09 Бесплатен

Оценка на посетителот:

DEN 380.00 -20 %
DEN 475.20
Залиха
Достапно за нарачка

Ние исто така, обезбеди бесплатно одржување. И ќе ја испрати на Предмети во рамките 2-7 дена откако вашата уплата е завршен. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.5 инчи во мерењето. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.
големина : 67 MM*90 MM 34*45 MM
Пратката Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот слободни. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Големина или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Гаранција & Одржување Ние нудиме 1-месец слободна замена. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки , брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Повратни информации ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Специјални Функции:
Сонцето блок
Објектот Тежина:
0.25kg
is_customized:
Yes
Бренд Име:
kodaskin
Објектот Должина:
30cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Објектот Висина:
2cm
Објектот Ширина:
20cm

Купувачи како што избираат