.

.

Аниме Зандана ni Deai ќе б Motomeru не wa Machigatteiru Darou ка Зис Wallenstein Униформи Cosplay Костим со ракавици и чорапи

Аниме Зандана ni Deai ќе б Motomeru не wa Machigatteiru Darou ка Зис Wallenstein Униформи Cosplay Костим со

Оценка на посетителот:

DEN 3983.52
Залиха
Достапно за нарачка

Ние ќе се обидеме потрудиме да даде решение откако ќе рече купување искуство не е толку добра како што се очекуваше. Комуникацијата е многу важна.
Превозот Meyhods : Од Кина Пост Ер / EMS
Превозот Време : 15-26days ( CPAM(БЕСПЛАТНО) ), 5-13days ( ЕМС )
можете да ми даде вашата висина,градите,половината,колковите големини,ние може да направи за вас
За Производот
Сите наши производи се исти како што се слики покажуваат. (Внимание : Турција и Бразил купувачи ве молиме не го изберат овој метод, бидејќи тоа не можат да пристигнат во Турција и Бразил. Ние ќе ви даде попуст на производите во иднина наредби. Ако тоа се случува, дека сакате да го смените адреса, ве молиме, напишете во Aliexpress. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме сите околу фотографии на нашиот производ. Вие би можеле да ни го покаже позитивни повратните информации што го направи за нас
еднаш би сакале да се одржи повеќе наредби со нас.
Вашето задоволство е наш приоритет. (Ве молиме прифатете дека ќе има мала разлика бидејќи на светлината во фотографирањето.
За Превозот Адреса
Ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се стави кога ставање на нарачки во Aliexpress.com е во право. Ако би сакале ни да брод од страна на Кина Пост Воздух Пошта која е слободно, тоа ќе потрае подолго време за да се дојде.
За Враќање На Производ
1.com цел забелешка. Ако враќањето е предизвикана само кога купувачи не се задоволни со стилови или бои или било какви други причини кои не се однесуваат на квалитетот, купувачите треба да ги сноси превозот цена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понудиме на нашите најдобри услуга и најдобрите производи. Но, ние ќе треба вашата помош за да ни нудат фотографии за нас да знаат дека производите се лоши во квалитетот.) Она што го гледате е она што ќе добиете. Но, ако не сте задоволни со нашиот производ, можете да контактирате со нас најпрво пред да замине повратни информации. Ако е потребно подолго отколку што очекував, ве молиме кажете ни и ние ќе се провери и брза испорака компанија. Па ве молиме почекајте за пратката да пристигнат. Ве молиме да користите кутија за пакување на производот, така што тоа нема да биде оштетен, додека превозот.Јас f враќањето настанува кога постои проблем во нашите производи, ние ќе го сноси такси превозот. Земете САД како пример, тоа ќе потрае околу 5 до 7 дена да пристигне од страна EMS и 3 до 5 дена страна на курирската служба DHL. Откако ќе го потврдите на производ од нас, ние ќе го цениме ако го оставите позитивен фидбек (5 ѕвезди) и во нашата продавница. Ако би сакале да ги пратите на својата цел, може да се оди со цел за детали или на E-mail ни за ch ecking. И ние не може да се вратат кога производот е лошо за reselling. Ако ти е гајле детали многу, ве молиме проверете нашите детални фотографии како внимателно како е можно. Ние ќе го цениме ако не остави негативни повратни информации без да ни кажете.
За Пакет
Сите наши производи ќе бидат разгледани пред превозот и ќе биде добро спакувани во случај тоа ќе биде оштетен во превозот.
Ве молиме да не информирате пред да го испратите назад производи, така што ќе може да добие производ без проблеми.
За Повратни Информации
Повратните информации се многу важни за нас. Тоа е околу 15 до 30 дена. Откако ќе брод од пратката, превозот компанија контроли кога пратката да биде предаден.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Kono Subarashii Sek
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Tachibana hotaru

Купувачи како што избираат