.

.

KYL128U 18.6 mm Бонбони со Цвет Силиконски Калап - Фондан, Чоколадо, Смола Полимер Глина, Cupcake Topper, Шлаг, Чоколадо Мувла

KYL128U 18.6 mm Бонбони со Цвет Силиконски Калап - Фондан, Чоколадо, Смола Полимер Глина, Cupcake Topper, Шлаг,

Оценка на посетителот:

DEN 51.00 -8 %
DEN 55.68
Залиха
Достапно за нарачка

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само. Мувла Боја : од Страна на Случајни Мувла Материјал : Храна Безбедно Силикони Љубезно ве потсетам : Стави на мувла исполнет со материјал во фрижидер, за неколку часа, а потоа завршена работа може да биде лесно да се појави надвор од мувла. Работа температурата е минус 76 степени Целзиусови за да 428 степени Целзиусови, минус 60 степени целзиусови степени на 220 целзиусови степени. Не користите истиот калап за изработка и храна проекти Мувла е лесно се чисти со топла вода и сапун.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Бренд Име:
UIE
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
KYL128U
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Купувачи како што избираат