.

.

Зимски Новородено Бебе Девојка Облека Згусне Флорални Принцеза Jumpsuit Облека Поставува Девојки Bodysuit+ Капи

Зимски Новородено Бебе Девојка Облека Згусне Флорални Принцеза Jumpsuit Облека Поставува Девојки Bodysuit+

Оценка на посетителот:

DEN 564.00 -26 %
DEN 762.24
Залиха
Достапно за нарачка


Зимски Новородено Бебе Девојка Облека Згусне Флорални Принцеза Jumpsuit Облека Поставува Девојки Bodysuit+ Капи
Материјал : 93%Памук
Стил : Флорални Зимски Принцезата Rompers
Големина : 50-60-70-80/за 0-12months бебе
(Нозете може да тока до,во вреќа за спиење)
Пакет : 1 X Бебе Девојка romper + 1 X капи
Топло Совети
1. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, боја на слики покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети. Ако ви треба во вид на вистински пука на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас слободно.
2. Пред исплата, ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации на : contact име, адреса, поштенски код, телефонски броеви, итн. P. S. Ако сте руски Клиенти, ве молиме да ни помогне да се обезбеди целосно име и презиме. (given name)+татковски името+презиме)
3. Ако имате било какви прашања во врска со објектот што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас, прво пред донесувањето на спорот, а напуштањето на повратни информации. Вашата поддршка и разбирање, многу е важно за нас.
4.Ако'повторно ре-продавачот треба пад на превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Кликнете тука за повеќе нови предмети : можете да додадете нашата продавница до вашите омилени продавници !!
5.Можете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager, ние ќе ви одговори што веднаш, Ако ние не сме на интернет, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
LILIGIRL
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
DGR5170

Купувачи како што избираат