.

.

Замена Цврсти ВРСКИ Нерѓосувачки челик Watchbands метал види рака хривнија пеперутка тока 14MM 16MM 18mm 20mm 22mm 24mm

Замена Цврсти ВРСКИ Нерѓосувачки челик Watchbands метал види рака хривнија пеперутка тока 14MM 16MM 18mm 20mm

Оценка на посетителот:

DEN 1056.00 -12 %
DEN 1200.00
Залиха
Достапно за нарачка


Замена Цврсти ВРСКИ Нерѓосувачки челик Watchbands метал види рака хривнија пеперутка тока 14 MM 16 MM 18mm 20mm 22mm 24mm
Точка име : Watchband Метал
Објектот Ширина : 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm
Објектот Боја : Сребро ,Сребро и Rosegold
Ве молиме мерка вашиот watchband ширина прв,А потоа го изберат правото ширина ,Има можеби малку боја разлика,ви Благодариме!
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе испратиме ites со 3-7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние doonot гаранција за време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќ не наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Повратна информација : 5 ѕвезди за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред ју остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на предлогот

Бендот Боја:
Сребро, Сребро и rosegold
Бендот Ширина:
14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
метал тока
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
МЕИ LI КИНГ
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
20white
Бендот Должина:
за 165mm

Купувачи како што избираат