.

.

VANAXIN Врвен Квалитет Злато Изјава Класичната CZ Свадба Прстен се Зголеми/Gold/Сребрена Боја Јасно CZ Бели Кристали Камен Прстени Жени

VANAXIN Врвен Квалитет Злато Изјава Класичната CZ Свадба Прстен се Зголеми/Gold/Сребрена Боја Јасно CZ Бели

Оценка на посетителот:

DEN 358.00 -48 %
DEN 687.36
Залиха
Достапно за нарачка


Прстен Големина Референца :
Пакување Проток :
Производ Процес :
За Нас :
Бренд :
Нашите Meterial :
Накит Одржување :
Еј Другар :
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти "5 звезди" повратни информации, ние навистина треба вашата поддршка. За било која причина не сте задоволни со нарачки, ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, само контактирајте со нас веднаш, така што ние имаме шанса да се реши проблемот за вас. Благодарам многу.

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
Индивидуализира
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
JR7852
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
VANAXIN
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Површината Ширина:
2.8 mm
Функција:
Декорација
cz боја:
Бела
Тежина:
2.04g
Големина:
7 8 9
позлата:
Родиум, Розово Злато, Злато 18K
димензија:
21.18*2.8*21.19 мм
CZ големина:
1.3 mm
Број на CZ:
20
Зелена производ:
Nickle и да Доведе слободни
Повод:
Партија, Датум, Годишнина, Секојдневниот Живот

Купувачи како што избираат