.

.

50PCS филипс м8*12/15/20/25/30/35/40/45/50 Бела најлон круг пан главата на завртката

50PCS филипс м8*12/15/20/25/30/35/40/45/50 Бела најлон круг пан главата на завртката

Оценка на посетителот:

DEN 428.00 -15 %
DEN 503.52
Залиха
Достапно за нарачка

бела најлон филипс круг пан главата на завртката
ГОЛЕМИНА : М8 Количина : 50pcs
ако не можете да го најдете производот во мојата продавница ,pls contect мене ,и ако ви треба голема количина на производот, во мојата продавница,pls дозволете ми да знам. јас ќе ви даде добра цена.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. Искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница

Карактеристики на предлогот

Големина:
M5
Должина:
25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 45mm, 50mm, 12mm, 15mm, 20mm
Пакет:
50-99Pcs
Глава Стил:
Пан
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Вози Стил:
Филипс
Број На Модел На:
m6*8/10/12/15/20/25/30/35/40

Купувачи како што избираат