.

.

Свадба Фаворизира Подароци 5pieces Солидна Куче Торта Форма Полиестер Брзо-Сува Лице Крпа Памучни Алишта Свадба Подароци Присутни

Свадба Фаворизира Подароци 5pieces Солидна Куче Торта Форма Полиестер Брзо-Сува Лице Крпа Памучни Алишта Свадба

Оценка на посетителот:

DEN 480.00 -15 %
DEN 564.00
Залиха
Достапно за нарачка

Свадба Фаворизира Подароци 5pc Солидна Куче Торта Форма Полиестер Брзо-Сува Лице Крпа Памучни Алишта Свадба Подароци Присутни 100% сосема нов и висок квалитет.
Спецификации :
Симпатична и мека.
Тоа е лесно да се чисти.
Може да биде одличен подарок за вашите пријатели или вашиот љубовник.
Може да се направи во различни видови на форма, ако сакате.
Состојба : Нова и висок квалитет
Материјал : Супер фини влакна материјал
Големина : 20cm * 20cm
Боја : Случајни Боја
Напомена :
1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.
2. Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење
Пакетот Вклучува :
5pc крпа
Answer : ___________________________ Note :

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Платно
Број на Компјутери:
5pcs
Повод:
Партија,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Цртан филм животинско
Број На Модел На:
свадба подароци
is_customized:
No

Купувачи како што избираат