.

.

LCJMMO Флорални Црно Бебе Девојки Фустани 2017 Пролет Памук Долги Ракави Партија Деца се Облекуваат везови Цвет За Девојки Облека 2-6Y

LCJMMO Флорални Црно Бебе Девојки Фустани 2017 Пролет Памук Долги Ракави Партија Деца се Облекуваат везови

Оценка на посетителот:

DEN 443.00 -38 %
DEN 714.72
Залиха
Достапно за нарачка


Предмет Бр. : ММ-940 Боја : како на pictur Поставата - Памук,Чипка ,мрежа Големина : 90 CM - 130 CM, 2 T-3 T-4 T-5 T-6 T Сезона : Летни,пролет, Есен Пакување : 1 x девојка се облекуваат Бренд дизајни за девојки ; Погоден за секојдневниот живот или посебен повод за Нега на настава : Машина за миење ; Кул Iron ; Благи процес ако сува чиста

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
24M, 4T, 5T, 6T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
LCJMMO
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
ММ-940
Декорација:
Вез
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте

Купувачи како што избираат