.

.

YKSPACE 6Colors Ултра Тенок Тешко PC Свилен Луксузни телефон Случај Маска за iPhone 6 6S 7 8 Плус X 10 Назад Anit Удар Shockproof

YKSPACE 6Colors Ултра Тенок Тешко PC Свилен Луксузни телефон Случај Маска за iPhone 6 6S 7 8 Плус X 10 Назад

Оценка на посетителот:

DEN 107.00 -30 %
DEN 152.64
Залиха
Достапно за нарачка

Ако ви треба мало пакување,ве молиме контактирајте со нас и да платат за екстра 1$/еез.
1. Цените не вклучувајќи обичај должност на дестинација земји.
2. Начини на плаќање : со Кредитна Картичка, Web Money, T/T, Western Union, QIWI Паричник, Boleto.
1. Во Светот Превозот. ( Освен некои земји и APO/ FPO )
2. Цел ќе биде предаден во рок од 4 работни дена по Aliexpress потврдена.
3. Да се осигура дека вие може да ги добиете цел успешно, ве молиме да се осигурате ПРЕВОЗОТ АДРЕСА е ТОЧНА.
1. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако нарачката ќе биде примена и цел може да се врати во рок од 30 дена по примени. (Ако објектот е во вашиот процесија повеќе од 7 дена, тоа се смета да се КОРИСТИ и ние ќе НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕ EXPECPTIONS!) Враќање превозот цена е мечка од страна на продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со ПРИЕМОТ на пратката.
3. Ние НЕ преземаат ЦЕЛОСНА RESOPNSIBILITIES, како што се : сообраќајни несреќи, одложувања, екстра данок или други царински проблеми.
1. Предмети гаранција ограничено време е 12 месеци и додатоци доаѓаат со 3-месечен-време.
2. Сите неисправни објект се врати МОРА да БИДЕ во рамките на гарантниот период. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТОТ СО EXPERIED ГАРАНЦИЈА
1. Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Задоволство ни е да се обезбедат услуги за вас.
2. Ако имате било какви предлози за нашата продавница или на нашите услуги, ве молиме да ни кажете веднаш. Ние се случува да се промени на подобро.
3. Обезбедување добар шопинг средина е цел ние се настојува да се постигне. Ви благодариме! Сакате да имате добар шопинг искуство!

Карактеристики на предлогот

Материјал:
за iPhone 6 6S, за i6Plus 6SPlus, за iPhone 7, за iPhone 7 Плус, за iPhone 8, за iPhone 8 Плус, за iPhone X
дизајн:
Бизнис,Обичен
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 8 Плус,iPhone 7 Плус
Функција:
Анти-удар
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
YKSPACE
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Функција:
Анти-Нула

Купувачи како што избираат