.

.

50PCS/Многу 1CM Вештачки Цвеќиња, Лажни Мазна Пена Калинка Овошје Мали Бобинки Црвена Цреша Stamen За Дома Свадба Декорација

50PCS/Многу 1CM Вештачки Цвеќиња, Лажни Мазна Пена Калинка Овошје Мали Бобинки Црвена Цреша Stamen За Дома

Оценка на посетителот:

DEN 99.00 -23 %
DEN 129.12
Залиха
Достапно за нарачка


Опис На Производот
50 PCS/Многу 1 CM Вештачки Цвеќиња, Лажни Мазна Пена Калинка Овошје Мали Бобинки Црвена Цреша Stamen За Дома Свадба Декорација
Дијаметар : околу 1cm 1cm=0.4 инчен
Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал : Пена/Пластика
Боја : Како на сликата покажува.
Пакетот вклучува : 1 многу (50pcs)
Употреба : се роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација!
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Испорака :
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-5 работни дена откако вашата уплата е завршен.(Празници може да биде продолжен)
Бесплатен Превозот политика
>$5,Ослободени од Кина Пост Registed Воздух Mail/Epacket
>$150,Бесплатно со ЕМС/DHL/ФЕДЕКС/UPS-от
* Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
* Кој сака испорака итно, pls одберете брзо се изразат како DHL/ФЕДЕКС/UPS-от и сл.
Плаќање :
1.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
2.Можете да платите користејќи Money bookers, Виза, Мастеркард кредитни картички и банкарски трансфер.
3.Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Postepay, Carta Si, 4 B поддршка Aliexpress Зачувам услуга.
Испрати & Наплата :
Ако имате било какви прашања во врска со производи или нарачки, ве молиме не се отвори спорот лесно, можете да контактирате со нас во прво време, ние ќе се справи со што е можно поскоро, и да ви даде задоволително решение.
Повратни информации :
1).Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезда откако ќе бидете задоволни со вашата нарачка.
2).Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот buyings, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.
Ви благодариме !

Карактеристики на предлогот

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
DIY куќа
Повод:
Свадба
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Материјал:
пена
Број На Модел На:
CH508-50pcs
Стил:
Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
боја:
Црвена
Материјал:
Пластични ,Пена
Количина:
50pcs
Состојба:
100% нов и висок квалитет
is_customized:
yes
НЕМА.:
Коко-030
Type1:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Вештачки Овошје И Stamen

Купувачи како што избираат