.

.

1x Led 1156 P21W BA15S сијалица Canbus Грешка Светла со Shanrp чипови LED Копија Обратна Светлина светилка За CITROEN C2 C3 C4 C5 C8

1x Led 1156 P21W BA15S сијалица Canbus Грешка Светла со Shanrp чипови LED Копија Обратна Светлина светилка

Оценка на посетителот:

DEN 465.00 -35 %
DEN 715.20
Залиха
Достапно за нарачка


VI LED ФАРОВИ
45 W ,
U7 LED МОТО ФАРОВИ
125 W ,
A6 LED ФАРОВИ
60 W , 1x Led 1156 P21 W BA15 S сијалица Canbus Грешка Светла со Shanrp чипови LED Копија Обратна Светлина светилка За CITROEN C2 C3 C4 C5 C8 Приклучок тип : 1156/BA15 S/P21 W ве Молиме да се провери и потврди типот дали оваа крушка одговара на вашиот автомобил пред да го купат. Благодарение Сијалица, големина : 18mm(Дијаметар)x 65mm(должина) Lumenous : 850 Lumen по сијалица Чип Моќ : 75 W Votage : напон од 12 V : 0.5-0.75 AMP Потрошувачка на Енергија : 6-8 Вати Со оригиналните Приклучок Зрак Агол : 360 извор на Светлина : 15pcs Висок Квалитет за Остри чипови Led диоди Без одлагање да светне Супер долг животен век 50000 часа Боја Опција : 6000 K (Супер Бела) Бенефиции : Ниска температура и ниска потрошувачка на енергија заштеда на енергија отколку редовните светилки. Погоден за сите автомобили, мотоцикли, motos, atv настана, UTVs, Чамци и повеќето од возилото 2 LED светилки. 1) Можеме да го прифатиме Aliexpress, Т/T) или Western Union. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена. 1) Генерално, Нашата продажба област е во светот, Но ако нашите некои објектот има ограничување за продажба област, ве молиме дај ни вашиот e-mail брзо, а потоа ние ќе ви помогнат за вашето барање наскоро. 2) Ние сигурно ќе брод во рок од 2-3 дена по приемот на вашата исплата, преку понеделник петок, освен Празници. Ве молиме да се свесни за сопствени тарифите во вашата земја, било увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност. 3) Нормално ние не нудиме било во комбинација превозот попуст во оваа фаза. Ако сакате да купите мулти-предмети и сакам попуст, ве молиме пишете ни прво во однос на вкупната цена. 4) Стандард Int'l Рамна Стапка на Превозот Услуга(Регистрирани Кина Воздухопловната) 5) Ако купите нашиот објект со Меѓународните Парцели Превозот, Обично тоа треба цела 10~60 дена и имаат реално време следење на број. 6) Препорачана Int'l Рамна Стапка на Превозот Услуга(ЕМС) 7) Ако купите нашиот објект со Препорачана Меѓународни Рамна Стапка на Превозот, Обично тоа трае 5~7 работни дена и имаат реално време следење на број. 1) Ние се трудиме да го вредност, секој клиент 5-ѕвезда позитивни aliexpress искуство работејќи напорно и професионални. 2) Ние исто така, обезбеди точни информации за нашите производи, навремена комуникација и разумен и фер цена (баланс помеѓу цената и квалитетот) на нашите клиенти. 3) Ние се добредојдени и среќен ако имате било какви прашања, проблеми или предлози. Ве молиме слободно да ни e-mail 4) Ако нема одговор по се да ни се јавите неколку пати, ве молиме проверете ја вашата е-мејл спам. 5) ве Молиме да НЕ ни Остави Неутрални или Негативни Повратни информации, без да контактирате со нас однапред. Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите вашите проблеми. 6) Имаме одговор на сите е-мејл пораки во рок од 1 бизнис / работни дена; Нашиот Бизнис време : Пон-Пет 9 : 00-18 : 00, UTC/GMT +8 часа

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела
Тип На Објект:
Обратна Светла
Бренд Име:
SAARMAT
Wattage:
6~8A
Објектот Тежина:
10g
Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
Име На Модел:
1156 /P21W /BA15S /7506
Lumens:
850lm
Извор На Светлина:
LED
Леќа:
Вклучени
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
За ОСТРИ чипови LED
Автомобил модел:
За CITROEN C2 C3 C4 C5 C8
тековната:
0.5~0.75 A
Инсталација:
100% Plug & P
Работен век:
20000 часа
сертификација:
CE ,Rohs
Гаранција:
Yes

Купувачи како што избираат