.

.

година Нови Вистински Кожна торба Жените гласник кеси спојки Кравја кожа Девојки на Повик торба Бренд Модни Чанти

година Нови Вистински Кожна торба Жените гласник кеси спојки Кравја кожа Девојки на Повик торба Бренд

Оценка на посетителот:

DEN 1229.00 -20 %
DEN 1536.00
Залиха
Достапно за нарачка


Вистинска Вистинска Кожа
На кеси се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и изработка.

Карактеристики на предлогот

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
Размавта
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
GESUNRY
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси

Купувачи како што избираат