.

.

15-Празнина Во Срцето Силикони Габи, За Торта Декорирање Партија Cupcake Lollipop Чоколадо Сапун Тешко Бонбони Мувла Navidad Мраз Бикарбоната

15-Празнина Во Срцето Силикони Габи, За Торта Декорирање Партија Cupcake Lollipop Чоколадо Сапун Тешко Бонбони

Оценка на посетителот:

DEN 89.00 -11 %
DEN 99.84
Залиха
Достапно за нарачка


Име : Силикони срцето чоколадо мувла
Големина : 210*105*20mm
-Тежина : 52g
-Боја : случајни
- Функција : Еко-пријателски
-Сертификација : LFGB &ФДУ
ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИ
-Состојба : 100% Сосема нов; Направен со FDA одобрени од храна одделение силиконски
Големина на : Околу 210*105*20mm 30-шуплина модели прави симпатична мини cholocate
-силиконски обезбедува сестран,трајни,и флексибилни перформанси
-Nonstick обложување за лесна храна ослободување и расчистување; рака мие со благ детергент
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Боја Е Случаен Едно Парче
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 30-60 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .Тоа секогаш е за околу 15-20 дена да пристигнат.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
Бренд Име:
devoservice
Материјал:
Силиконска Гума
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Број На Модел На:
220004
Големина:
21cm*10.5 см
боја:
случаен

Купувачи како што избираат