.

.

За KTM Супер Авантура 1290 АВАНТУРА 1050 990 SuperDuke 7/8 22mm CNC Мотоцикл Handlebar Кочница Спојки Држела Заштитник Guard

За KTM Супер Авантура 1290 АВАНТУРА 1050 990 SuperDuke 7/8 22mm CNC Мотоцикл Handlebar Кочница Спојки Држела

Оценка на посетителот:

DEN 1699.00 -24 %
DEN 2235.84
Залиха
Достапно за нарачка


Почитувани Купувачи,Ако мислите дека вашиот Кочница Спојки Држела Заштитник Guard не е безбедност или не beaufiful ,ве молиме одберете ја оваа ставка Без двоумење. CNC Целосно Алуминиумска со Висок квалитет.Доволно безбедност! Кога ќе го добиете вашиот товар и ако не уживам во тоа,ние и Ветуваме на прифати вашиот товар се врати!

Карактеристики на предлогот

боја:
Црвена, Зелена, Портокалова, Сина, Титаниум, Sliver, Црна, Златна
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Објектот Должина:
18.68cm
Објектот Ширина:
4.88cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
Висок Квалитет на алуминиум cnc
Објектот Дијаметар:
1.79cm
Објектот Висина:
1.78cm
Специјални Функции:
Кочница Спојки Држела Заштита На Стража
Име На Модел:
JZXMGW-92V
Објектот Тежина:
0.36kg

Купувачи како што избираат