.

.

12 x 26500 ER26500 3.6 V 9000mAh Литиум Батерија Li-SOCl2 C Батерии ER26500 LS26500 9A batteria

12 x 26500 ER26500 3.6 V 9000mAh Литиум Батерија Li-SOCl2 C Батерии ER26500 LS26500 9A batteria

Оценка на посетителот:

DEN 3647.52
Залиха
Достапно за нарачка


12 x Li-SOCl2 26500 ER26500 3.6 V 9000m Ah C батеријата големина на литиум основно батеријата
Батерија Тип : C Големина на Батеријата 3.6 V 26500 Unrechargeablee Литиум Батерија ER26500 9000m Ah Li-SOCl2 Батерии
Бренд : PKCELL
Модел : ER26500 9000m Ah Li-SOCl2 Батеријата
Капацитет : 9000m Ah
Напон : 3.6 V
Големина : 26.2 мм*50.5 mm
Хемиски Состав : Li-SOCl2
Рок на траење : 5 години (не се испечатени на батеријата)
Примена : се користи во интелигентни инструменти, вклучувајќи метар вода, електрична енергија метар, гас метар, индустриски КОМПЈУТЕР, компјутер RAM/CMOS коло меморија моќ, медицинските уреди, радио комуникациска опрема, CNC машина алатки, такси метар, итн.

Карактеристики на предлогот

Номиналниот Напон:
3V
Бренд Име:
Pkcell
Број На Модел На:
ER26500
Тип На Батерија:
LiSOCl2
Големина:
C
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
9000Mah
Модел:
ER26500
Големина:
C
Капацитет:
9000Mah
Хемија:
LI-soci2
Напон:
3.6V

Купувачи како што избираат