.

.

Калено Стакло Филм за Леново Табот 3 Tab3 8 Плус P8 ТБ-8703 ТБ-8703F ТБ-8703N ТБ-8703X 8 инчен Таблет + Чистење Брише Не Кутија

Калено Стакло Филм за Леново Табот 3 Tab3 8 Плус P8 ТБ-8703 ТБ-8703F ТБ-8703N ТБ-8703X 8 инчен Таблет + Чистење

Оценка на посетителот:

DEN 278.88
Залиха
Достапно за нарачка


Внимание : 1) Нашата фабрика е специјализирана во производство на заштитна фолија и Калено Стакло Екран Заштитник за мобилен телефон и таблет компјутер, исто така ги вклучуваат и универзалната екран заштитник. Ако ви треба некоја посебна големина, ние може да го прилагодите за вас. Добредојдовте истрага. Ви благодарам многу. 2) Филм треба вештина, ние ви препорачуваме да се купи 2 парчиња или повеќе. Откако ќе се стави на лошо еден, се уште треба да се користи како бекап. 3) се Однесува на филм, филм големина обично е помала од телефон или таблет големина. 4) Под сликите се само за вашиот референца само. Вистински производ ќе примите може да се разликуваат, но тоа е во ред да се користат и да се вклопи во вашиот уред се правилно. Треба да имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да нарачате. Ви благодарам премногу.
1. Одговара за Леново Табот 3 8 Плус P8 ТБ-8703 ТБ-8703 F ТБ-8703 N ТБ-8703 X 8 инчен Таблет совршено 2. Висок степен на калено стакло со 9 H цврстина оценка спречува штета во случај на гребнатини и гребнатинки 3. Се вклопуваат совршено и остава сите копчиња, камера, пренос на податоци пристаниште и полначот отворена порта. 4. Лесна инсталација, без жуборот и укинување 5. Промовира чувствителност на допир и го подобрува оптички јасност 6. Oleophobic слој отпорен на интерпункција и smudges со напредна технологија која ја намалува појавата на отпечатоци од прсти 7. Конструиран за да се зајакне силата на критичните точки на влијание, што резултира со продолжено издржливост
Пакување вклучувајќи
1 x pc Калено стакло филм без мало поле
1pc x Влажно чистење хартија 1pc x Хемиско чистење хартија 1pc x Прашина-апсорбер
Превозот 1. Почитувани, ако изберете Продавачот за Испорака Метод, можете да ги пратите на вашиот парцела, како и да имаат следење на информации. Време на испорака : руски : 15-40 дена; Европски земји : 15-30 дена, АМЕРИКА & Австралија : 10-30 дена 2. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 3. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 4. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката. Царинската 1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред, ве молиме, известете. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на предлогот

Употреба:
PDA
Бренд Име:
dolmobile
Карактеристики:
Ултра Јасно
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Материјал:
калено стакло
Број На Модел На:
за Леново Табот 3 Tab3 8 Плус P8 ТБ-8703 ТБ-8703F ТБ-8703N ТБ-8703X
Пакет:
No
Количина:
1 пакет

Купувачи како што избираат