.

.

5 Компјутери /многу, 0.7 мм Метал Кристал Пенкало Рефил Ballpoint Топката Точка Пенкало За Пишување на Висок Квалитет на Големо

5 Компјутери /многу, 0.7 мм Метал Кристал Пенкало Рефил Ballpoint Топката Точка Пенкало За Пишување на Висок

Оценка на посетителот:

DEN 26.00 -11 %
DEN 29.28
Залиха
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[custom]-[39293] Опис на Производот Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Метал Тежина За : 4g/5 Pcs Мастило Боја Црна,Сина Големина 70mm Пакување Листа : 5 * Топката Пенкало Рефил Забелешка :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[42085] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

Карактеристики на предлогот

Пакување:
5 компјутери
Број На Модел На:
црна сино мастило
Стил:
рефил
Големина:
70mm
точка:
0.7 mm

Купувачи како што избираат