.

.

Професионални Бренд Аглеста Рамен Врвот Козметика, Шминка Четки Лице сочинуваат Blusher Прав Фондацијата Четка Алатка трговија на Големо

Професионални Бренд Аглеста Рамен Врвот Козметика, Шминка Четки Лице сочинуваат Blusher Прав Фондацијата Четка

Оценка на посетителот:

DEN 34.00 -16 %
DEN 40.32
Залиха
Достапно за нарачка


2017 Нови Козметички Аглеста Рамен Врвот на Четката се Соочи со Шминка Blusher Прав Фондацијата Алатка Врвен Квалитет Карактеристики : Усвојува високо квалитетни материјали, ултра меки и мазни. Се однесува само на точниот износ на минерални во прав, bronzer или blusher на вашиот образите, вилицата линија, брадата, челото, носот и тело за здрав и природен сјај. Носивост прав лесно и дистрибуира рамномерно. Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба. Лесен за употреба и удобен за носење. Љубезно совет : За полесна примена на производство, употреба на посочи крајот на четка. За потешки покриеност, ќе се применуваат притисок на рамен дел на четка главата. Спецификации : Предмет Тип : Козметички четка Количина : 1 парче Наежвам материјали : Најлон коса Рачка материјал : Алуминиум ferrule + дрвена рачка Користи со : Blusher & Фондацијата & Прав во Боја : Црно Злато Димензии : Голем, Мал Наежвам Дијаметар : Големи : Прибл. 3cm; Мал : Прибл. 1cm Наежвам Должина : Големо : Прибл. 3cm; Мал : Прибл. 2cm Вкупна Должина : Големо : Прибл. 16cm; Мал : Прибл. 18cm Нето Тежина : 10-31g Пакет се Вклучени : 1 * Козметички четка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Шминка Четка
Големина:
Length
Број На Модел На:
шминка четки
Рачка Материјал:
Дрво
Четка Материјал:
Најлон
Бренд Име:
YKS
Се Користи Со:
Фондацијата
Количина:
1
Материјал:
Алуминиум ferrule + дрвена рачка+Најлон коса
функција 1:
Blusher & Фондацијата & Прав Со Четка
боја:
Black & Gold
Карактеристика 2:
Козметички четка , make up четка , шминка четка

Купувачи како што избираат