.

.

LED дисплеј Исклучување мрежа соларни инверторот RB-2500S 12/24/48VDC 110/220VAC 2500 W номинална синусоидален Чиста Бран Моќ Инвертер

LED дисплеј Исклучување мрежа соларни инверторот RB-2500S 12/24/48VDC 110/220VAC 2500 W номинална синусоидален

Оценка на посетителот:

DEN 9101.00 -5 %
DEN 9580.32
Залиха
Достапно за нарачка


LED дисплеј Исклучување мрежа соларни инверторот RB-2500 S 12/24/48 VDC 110/220 VAC 2500 W
номинална синусоидален Чиста Бран Моќ Инвертер
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : Соларен Инвертер
Модел : RB-2500 S
Моќност : 2500 W
Врв моќ : 5000 W
Влезен напон : 12 V/24 V/36 V/48 V/72 V/110 V
Излезен напон : 110 V и 220 V
Фрекфенција : 50 HZ/60 HZ
Производ големина : 390*235*90mm
Пакет големина : 56*25*18 CM
Тежина : 6.5 КГ
Забелешка : ве Молиме изберете clear влезен напон и излезниот напон
Прашања кои имаат потреба од внимание
1, инверторот напон мора да биде во согласност со батеријата напон, како што се на инверторот напон е 12 V, тогаш вашите заштеди батеријата напон исто така, мора да биде соодветна на 12 V, инаку инвертер ќе не работат или оштетување
2, да обрнат внимание да не обратна поларитетот, инаку ќе горат од осигурач инверторот, се појави чад феномен
3, со вчитај под 200 W од снабдување само на автомобил запалка приклучок за автомобил на осигурувачот, во спротивно тоа ќе изгори
4, инверторот е привремено итни производи, да ви помогне да се елиминира испади без електрична енергија проблеми, не им припаѓаат на тивок тип на производи, за да се постигне ефект на ладење на фан ќе има звук, ве молам, прости ми!
5, машината треба да се избегне навлажни, тешки падне и кал инвазија, за да се избегне бебето да си игра, па како да не се оштетат
6, ве молиме контактирајте персонал за услуги на корисниците во име на други теми

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ZJMZYM
Тежина:
6.5kg
Тип:
DC/AC Инвертори
Фрекфенција:
50Hz/60Hz
is_customized:
Yes
Излезниот Напон:
110V и 220V
Број На Модел На:
RB-2500S
Големина:
390*235*90mm
Влезен Напон:
12V/24V/36V/48V/72V/110V
Излезна Моќност:
2500W
Број На Производ:
FH090
Име на производ:
соларни инвертер
Модел:
RB-2500S
Врв моќ:
5000W
моќност:
2500W
Влезен Напон:
12V/24V/36V/48V/72V/110V
Излезниот Напон:
110V и 220V
Фрекфенција:
50Hz/60Hz
Пакет Големина:
56*25*18CM
Тежина:
6. 5KG

Купувачи како што избираат