.

.

CNBTR 5 x 80mm Универзална Осцилирачки Полирање Триаголен Пескарење Подлога Sandpaper Сет

CNBTR 5 x 80mm Универзална Осцилирачки Полирање Триаголен Пескарење Подлога Sandpaper Сет

Оценка на посетителот:

DEN 659.00 -25 %
DEN 877.92
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : 1.sandpaper е направен од Алуминиум Оксид и Пескарење Подлога е направен од Нерѓосувачки Челик 2.Дизајниран за Универзална интерфејс и траен перформанси 3.Се применуваат во завршницата и feathering на рамни и криви површини. 4.Тоа е принцип се применува за вештачки камен, мебел и дрво производи, метали, автомобили,и коло. Апликација за : - апарат AEG Мулти-алатка,Bosch,Чикаго,Cibtek,CMT,Занатски,Dremel,Dewalt,Einhell,Fein,Ferm Zwolle Холандија,Битие,HARDIN, Харбор Товар, Haussmann,IIT,Кралот Канада,Long Active, Mastercraft, Господар Механичар, Матрица, MEEC, Millarco проф., Милвоки.со, Ozito, Моќ Занает, Портер Кабел, Моќ Duro, Про-Линија, Ridgid Jobmax, Rockwell & Worx Sonicrafter Hyperlock,Рок Вредност, Samona, Seeco, Вештин, Trade Master, Task Force, Top Craft, Westfalia, Работат Најдобро итн. Додаток : 1 buc 80mm Нерѓосувачки челик Триаголен Пескарење Подлога 4 Сет(100pcs) 80mm Алуминиум Триаголен Оксид Sandpaper Безбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2. На перки производ не користиме за луѓе под 18 години. 3. Објектот се користат само за индустриски сечење/гравирање, не се опасни член. Пакет содржи : 1 сет на Триаголен Пескарење Pad & sandpaper(5pcs) (единствена MPN етикета на секој внатрешен пакет, што го потврдува тоа помина на квалитет и тоа е вистински објект се продава од нашата продавница. Ве молиме да го понуди да ни кога ви треба помош.) Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 П : Како да го потврди тоа е автентична содржина? На:Таму е сосема CNBTR врежан врз објектот. 2 П : Како можам да знам повеќе детали на секоја Додаток? A : Добредојдовте да ја посетите нашата продавница за да видите поврзани објекти со соодветните клучни зборови.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
CNBTR
Материјал:
Алуминиум Оксид+Собираат
Употреба:
вештачки камен, мебел и дрво производи, метали,
Број На Модел На:
Други
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Големина:
Variety
Абразивни Зрна Големини:
Други

Купувачи како што избираат