.

.

4 Ppcs Слон Сликарство Платно Ѕид Уметност Слика Дома Декорација Дневна Соба Платно Печатење На Современото Сликарство--Голем Платно Формулиран

4 Ppcs Слон Сликарство Платно Ѕид Уметност Слика Дома Декорација Дневна Соба Платно Печатење На Современото

Оценка на посетителот:

DEN 632.00 -28 %
DEN 877.92
Залиха
Достапно за нарачка


започнете
крајот
Купонот
Попуст забава клик() Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . Квалитетот оценка Добар квалитет со cn1518608191qszb Ако сакате да се купи рамка Рамка клик( Услуги на Клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Големина големина 1 : 10x20cmx2 10x25cmx2 (4x8inchx2, 4x10inchx2)
големина на 2 : 20x40cmx2 20x50cmx2 (8x16inchx2, 8x20inchx2) големина 3 : 30x60cmx2 30x80cmx2 (12x24inchx2, 12x32inchx2) големина 4 : 40x80cmx2 40x100cmx2 (16x32inchx2, 16x40inchx2) Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
1. Кина Пост Воздух Mail
2. EMS време на Испорака
1. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 22 - 39 дена

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
20x40cmx2 20x50cmx2, 30x60cmx2 30x80cmx2, 40x80cmx2 40x100cmx2, 10x20cmx2 10x25cmx2
Стил:
Модерна
Форма:
Во комбинација
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No

Купувачи како што избираат