.

.

FOURIERS BR-DX005 Велосипед Велосипед Директни планината аеро V кочница Вклопува ГИГАНТ НАТЕРА Вклучува двете предни и задни сопирачки за Патот

FOURIERS BR-DX005 Велосипед Велосипед Директни планината аеро V кочница Вклопува ГИГАНТ НАТЕРА Вклучува двете

Оценка на посетителот:

DEN 15696.00 -50 %
DEN 31391.04
Залиха
Достапно за нарачка


BR-DX005 Целосна CNC аеро V-кочница w/ директни планината систем. Се користи од страна на еден од најдобрите велосипед тимови (Гигант-Shimano) во светот по своите лесни, аеродинамичен квалитети и неверојатна моќ на сопирање. Се одликува со брз ширина switch за различни rim ширина и може да се вклопат 25мм гуми. Заврши со ШВАЈЦАРСКАТА ЗАПРЕ® кочница чевли. За Патот. Карактеристики На Производот : . Се вклопува ГИГАНТ® НАТЕРА . Директни планината аеро V кочница . Лагер пролет прилагодувач систем . Брз прилагодувач различни прирабници ширина . Користете ШВАЈЦАРСКАТА ЗАПРЕ® кочница чевли . Вклучува двете предни и задни сопирачки . Материјал : AL6061-T6 целосна CNC направени . Тежина : 270g/велосипед . Боја : црна Елоксирани

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна
Употреба:
Патот Велосипеди
Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
FOURIERS
Систем За Сопирање:
V Кочница (Триење Тркала Кочница)
Компоненти:
Caliper Кочница
Број На Модел На:
BR-DX005

Купувачи како што избираат