.

.

6 Листови/многу ноќта на Вештерките Вода Трансфер Decal Налепници Помине Уметност Совети Сите Hallow на Ден Декорација Дух Лилјак Черепот Вештерка Смрт

6 Листови/многу ноќта на Вештерките Вода Трансфер Decal Налепници Помине Уметност Совети Сите Hallow на Ден

Оценка на посетителот:

DEN 115.00 -20 %
DEN 143.52
Залиха
Достапно за нарачка

Овие трошоци се на купувачот одговорност. Место на decal многу лесно на вашите нокти во позицијата која ја сакате за тоа да остане и притиснете на. Исечете околу секоја decal кои би сакале да ја користите. 9) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Превозот и Предавање Термин : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК. 2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени. Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа(освен сабота и недела). 6)ве Молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен . Лизгајте го decal исклучување на хартија тоа доаѓа од.3 ВО 1 Ноктите Вода Трансфер Decal Налепници Помине Уметност HOT301-303 + HOT304-306 ОПИС 100% сосема нов Големина : 13cmx16cm Тип : 3 ВО 1 (3 состојба во 1 Страна) Пакет : 2 парчиња Големи помине уметност Налепници (6 листови) НАСТАВА 1. Се наслика вашите нокти во боја на вашиот избор за да одговараат на decals сте ја одбрале. Нека дека полски сува правилно!! 2.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. 3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски(ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. 7) Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда. 3) телефонскиот број не е препорачливо за повеќе точна испорака. Место секој decal, еден по еден, во некои вода за 15-30 секунди кога сте подготвени да ги применуваат избраната прст. Ако не можете да го добијат тоа по 38 дена. Плаќања : 1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. 4) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
HOT301-HOT306
Материјал:
ноктите налепница
Големина:
20*16cm
Количина:
1 ЛИСТ
Стил:
Ноќта на вештерките
Тип На Објект:
Налепница & Decal

Купувачи како што избираат