.

.

филм KODASKIN Мотоцикл Налепница Decal Јаглерод одговара за GSF1200 firebird Бесплатен Превозот

филм KODASKIN Мотоцикл Налепница Decal Јаглерод одговара за GSF1200 firebird Бесплатен Превозот

Оценка на посетителот:

DEN 380.00 -20 %
DEN 475.20
Залиха
Достапно за нарачка

Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки , брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
големина : 322 MM*25 MM
Пратката Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот слободни. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Повратни информации ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Големина или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. И ќе ја испрати на Предмети во рамките 2-7 дена откако вашата уплата е завршен. Гаранција & Одржување Ние нудиме 1-месец слободна замена. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Ние исто така, обезбеди бесплатно одржување.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Специјални Функции:
Сонцето блок
Објектот Тежина:
0.25kg
is_customized:
Yes
Бренд Име:
kodaskin
Објектот Должина:
30cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Објектот Висина:
2cm
Објектот Ширина:
20cm

Купувачи како што избираат