.

.

За 2017 BMW X1 1 Серија Седиште Прилагоди Копчето Покрие Трим Рамка за Внатрешни работи, Автомобил-Стил, Налепница Хром ABS Оркестарот Автомобил Додатоци

За 2017 BMW X1 1 Серија Седиште Прилагоди Копчето Покрие Трим Рамка за Внатрешни работи, Автомобил-Стил,

Оценка на посетителот:

DEN 939.00 -11 %
DEN 1055.52
Залиха
Достапно за нарачка


За 2016 2017 BMW X1 1 Серија Седиште Прилагоди Копчето Покрие Трим Рамка за Внатрешни работи, Автомобил-Стил, Налепница Хром ABS Оркестарот Автомобил Додатоци
Напомена : Причина листата на возила само за референца. Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој дел на вашиот автомобил е иста како и нашата слика шоу! Било разлики, ве молиме контактирајте со нас во вашиот удобен.
Состојба : 100% Сосема нов и Добар квалитет
Материјал : ABS Пластика
Лесна инсталација.
Вклучува : 2 парчиња / еден Сет
Боја : Исто како слика шоу
Fitment : За одговара BMW X1 F48 2016 2017
За BMW 1 Series 118i 120i 2016 2017
За BMW 2 Seriess F45 2016 Година ( Само Одговара За Active Tourer )
Функција :
Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана. Оркестарот вашиот автомобил повеќе мода и убава!
Без дупчење или сечење е потребно. Лесна инсталација, тоа доаѓа со adhensive лента, само треба да се споредат позиција и со тоа ќе се вклопи добро. Професионалната инсталација е recomended.
Настава : Оваа ставка не доаѓаат со упатство за инсталација
Пакетот вклучува : 2 парчиња /Set Седиште Прилагоди Копчето Трим Декоративен Поклопец
1. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Ве молиме имајте предвид дека некои земји ќе имаат обичај должност или данок за одредени ставки. Тоа е купувачот има обврска да ги плати сите endued обичај должност или данок.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации или отворен спор . Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети. Ве молиме да не известите и едноставно да го врати објектот со сите делови и прибор спакуван и означен "ЗА РАЗМЕНА" во рок од 14 дена од денот на приемот.
Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде.
Реконструкцијата се општо земено не се издадени. Посебни ситуации се испита од случај до случај.
Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа.
Сите се враќаат на поштенски трошоци ќе биде одговорност на купувачи под сите околности.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
Седиштето Се Прилагоди Копчето Покрие Трим
Година:
2016 година
Материјал Тип:
Хром ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Должина:
00inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Висина:
00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот:
Седиштето Се Прилагоди Копчето Покрие Трим
боја:
Сребро.
Количина:
2 дел
За 1:
BMW X1 f48 2016 2017
За 2:
BMW Серија 1 118i 120i 2016 2017
за 3:
BMW 2 Seriess F45 2016 Година ( Само Одговара За Active Tourer )
тип 1:
Внатрешни работи Автомобил-стил, Украси
тип 2:
Декорација Автомобил Додатоци
тип 3:
Хром Автомобил Стил Покрие Трим Налепници
Тип 4:
Внатрешни Работи Оркестарот Автомобил-Опфаќа

Купувачи како што избираат