.

.

20PCS CNBTR 32x40mm Осцилирачки Multitool Брзо Ослободување Видов Ножеви Остри Заби

20PCS CNBTR 32x40mm Осцилирачки Multitool Брзо Ослободување Видов Ножеви Остри Заби

Оценка на посетителот:

DEN 1394.00 -23 %
DEN 1811.04
Залиха
Достапно за нарачка

Функција : 1.Висок јаглероден челик материјал, добар квалитет Брзо Ослободување Видов Ножеви. 2.Голем заб дизајн отпорен на вчитување и ја подобрува сечење брзина. 3.Со остри заби, прецизност нож сече низ ламинат материјал без chipping. 4.Идеален за рамна енергија и намалување на испис за Дрво, пластика, меки метали. Спецификација : Боја : Црна Бренд име : CNBTR Материјал : Висок јаглероден челик Сечење опсег : Дрво, пластика, мек метал, итн. Заедничката : Брзо Ослободување на Забот ширина : 32-милиметри / 1.26" Стандард : 32x40mm / 1.26x1.57" Вкупна Големина : 96x32.5mm / 3.78x1.28"(Lx W) Тежина : 420g Безбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2. На перки производ не користиме за луѓе под 18 години. 3. Објектот се користат само за индустриски сечење/гравирање, не се опасни член. Пакет содржина : 20 x Висока јаглероден челик виде ножот најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како да го потврди тоа е автентична содржина? A : Не е сосема CNBTR врежан на објектот (единствена MPN етикета на секој внатрешен пакет, што го потврдува тоа помина на квалитет и тоа е вистински објект се продава од нашата продавница. Ве молиме да го понуди да ни кога ви треба помош.)

Карактеристики на предлогот

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
CNBTR
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Сечилото Тип:
Убодни Видов Ножеви
Сечилото Материјал:
Други
Број на Компјутери:
11-20 Компјутери
Големина:
other

Купувачи како што избираат