.

.

1PC 5.5 Инчи Светла Зелена/Бели Девојки Коса Лакови Деца Коса Клипови Убави Лакови дете Убава Шноли Headwear

1PC 5.5 Инчи Светла Зелена/Бели Девојки Коса Лакови Деца Коса Клипови Убави Лакови дете Убава Шноли Headwear

Оценка на посетителот:

DEN 86.00 -5 %
DEN 90.24
Залиха
Достапно за нарачка


Купувачите мора да се прочита
1.Ако треба да се купат многу производи или одберете превозот (EMS, Fed Ex, UPS-от), ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде најниска цена. 2.Кликнете тука за повеќе нови предмети : http : //www.aliexpress.com/store/1394628
3.Може да се купи според личните желби. Нашата продавница поддржува обичај големини и бои headdress.
4.Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи, но ве молиме да се разбере ограничувањата на фотографија (постојат некои разлики во боја), да преовладуваат во вид. 5. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да се даде повратна информација или спор, контактирајте со нас веднаш, така што имаме можност да го реши овој проблем за вас. Многу должен!
Производи покаже :
( Мин цел е 1pieces freeshipping,ве молиме изберете ви се допаѓа бојата nember ,благодарение)
Големина : 5.5 инчи
1.ве молиме кликнете на "view мојата продавница" или "view my Topselling Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката. На горниот десен агол со шопинг кошничката 2.како да се реши проблемот во врска со " не може да се достави до "? На горниот десен агол со количката. 3.Ние сме професионални Aliexpress продавачот, поддршка на сопствени производи според вашите барања Нашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на aliexpress како што е подолу. Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт. Превозот
Економија Превозот Ние обично се користат Регистрирани Кина Пост Воздух Mail и тоа трае околу 2-6 недели за испорака. Експрес EMS, тоа трае околу 5-29 денови на светот. Други превозници, како што се TNT, DHL, FEDEX Ќе се земе за 3-9 дена. Ако сакате да се избере Express, ве молиме да ни кажете & ние ќе се Пресмета екстра трошоците за превозот. Ние секогаш брод вашата Зачувам адреса,па ако вашиот превозот адреса не се совпаѓаат со тоа, ве молиме забелешка кога ќе се плаќаат со Зачувам ! Вашето задоволство е наша најголема мотивација 1.Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди . 2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе ви обезбеди најдобра услуга .

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
20161205B
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Шноли
Бренд Име:
Вашиот Лакови
Пол:
Девојки
is_customized:
Yes
боја:
1 боја се достапни
Занает:
Рачно изработени
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Стил:
Девојката коса клипови

Купувачи како што избираат