.

.

10pcs Антички Сребрен Тон Крава / Бул Вол Главата Черепот Легура Шарм Приврзоци За Накит Одлуки Наоди 37x27mm

10pcs Антички Сребрен Тон Крава / Бул Вол Главата Черепот Легура Шарм Приврзоци За Накит Одлуки Наоди 37x27mm

Оценка на посетителот:

DEN 292.00 -6 %
DEN 310.56
Залиха
Достапно за нарачка


Количина : 10 парчиња
Боја : Антички Сребрен Тон
Материјал : Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )
Големина : Прибл. 37x27mm
Објектот Состојба : 100% Сосема Нов
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
Шарм
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SunMoon
Шарм Тип:
Животни
боја:
антички сребрен
Материјал:
Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )
Големина:
Approx. 37x27mm
Објектот Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Кина(Копно)

Купувачи како што избираат