.

.

Нов Адаптер 4.5*3.0 MM 45W 19.5 V 2.31 Универзален Полнач За Лаптоп DELL XPS 13 l321x XPS12 Адаптер

Нов Адаптер 4.5*3.0 MM 45W 19.5 V 2.31 Универзален Полнач За Лаптоп DELL XPS 13 l321x XPS12 Адаптер

Оценка на посетителот:

DEN 492.00 -35 %
DEN 757.44
Залиха
Достапно за нарачка


Нов Адаптер 4.5*3.0 MM 45 W 19.5 V 2.31 Универзален Полнач За Лаптоп DELL XPS 13 l321x XPS12 Адаптер
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 19.5 V / 2.31 На
-Конектор Големина : 4.5 мм x 3.0 mm
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Нов Адаптер 4.5*3.0 MM 45 W 19.5 V 2.31 Универзален Полнач За Лаптоп DELL XPS 13 l321x XPS12 Адаптер
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
http : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1830550_32562866558.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DBJBA
Излезниот Напон:
19.5 V
Компатибилен Бренд:
за Dell
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За Dell Адаптер
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
2.31 На
Приклучок Тип:
како Слика
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
4.5*3.0 mm
is_customized:
Yes
Излез:
19.5 V 2.31 НА
гаранција:
3 Години

Купувачи како што избираат