.

.

24 КОМПЈУТЕРИ вакуум магнетна терапија на апарати за домаќинство гас тип cupping апарат може да се повлече тенковите кои содржат заеднички на cupping терапија

24 КОМПЈУТЕРИ вакуум магнетна терапија на апарати за домаќинство гас тип cupping апарат може да се повлече

Оценка на посетителот:

DEN 1000.00 -9 %
DEN 1099.20
Залиха
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Карактеристики на предлогот

Примена:
Телото
Материјал:
Композитен Материјал
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
HANRIVER

Купувачи како што избираат