.

.

Бесплатен превозот 1pcs Mens СТП Кожна Јакна мото Мото Тенок Јакна Палто Палта поместена Качулка Јакна

Бесплатен превозот 1pcs Mens СТП Кожна Јакна мото Мото Тенок Јакна Палто Палта поместена Качулка Јакна

Оценка на посетителот:

DEN 3600.00 -24 %
DEN 4736.64
Залиха
Достапно за нарачка


Бесплатен превозот 1pcs Mens СТП Кожна Јакна мото Мото Тенок Јакна Палто Палта поместена Качулка Јакна
табелата е кина големина,Молам контактирајте ме пред да го купат, да ми кажете вашата висина и тежина, јас ќе ви помогне да изберете повеќе соодветни за вашата големина,ви препорачуваме да изберете 1~2 поголема големина, кога прави нарачка, многу ви Благодарам!)
Услови :100% од сите нови Висок квалитет
Боја:Црна,Кафена,Жолта
Материјал : Висок квалитет на СТП кожа
Погоден за сезона : пролет, есен, зима
Големина:М、L、XL、XXL、XXXL
1 инч = 2.54 см
Забелешка : ве Молиме овозможи 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење
Големина
Должина
Биста
Рамо
Sleeve
М
63
101
4 4
61
L
66
106
46
62.5
XL
69
1 10
48
6 3.5
X XL
71
1 14
49
6 5
XX XL
72
1 18
50
6 7 xxxxl 73 121 52 68.5

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL
Тип На Објект:
Јакни
Функција:
СТП Кожа
Бренд Име:
DUHAN
Материјал:
кожа
Пол:
Мажи
боја:
Црна,сина
Материјал:
Висок Квалитет на стп Кожа

Купувачи како што избираат