.

.

100PCS SS12D00 СС-12D00 4MM SPDT 1P2T toggle switch Interruptor on-off мини 1 Начин 2 Бенд Излизгајте го Прекинувачот PCB Монтажа Бесплатен превозот D.

100PCS SS12D00 СС-12D00 4MM SPDT 1P2T toggle switch Interruptor on-off мини 1 Начин 2 Бенд Излизгајте го Прекинувачот

Оценка на посетителот:

DEN 80.00 -6 %
DEN 84.96
Залиха
Достапно за нарачка


Добредојдовте на Oweis Електроника (хонг конг) -Дорис продавница
Ние снабдувач Идентичен, Транзистори, Диоди,Switch,Конектор.. бидејќи на ограничен на системот, не можеме да ги стави сите во мојата продавница.
Ако ви требаат повеќе квантитет, или било што друго од Кина , ве Молиме контактирајте ме слободно. Јас ќе ви даде добра цена!
Напомена : ве Молиме да знаат дека, Кина обичните мали пакети не може да се следи!
- Уживајте во вашата шопинг
Се справи со должина : 4mm , ако треба други должина, ве молиме обратете ми се на прво место.
P/N : SS12 D00
Оценка : DC 50 V,0.5 A
Контакт Отпор : 30mΩ max.
Изолација Отпор : 100 Ω Мин,во ВАШИНГТОН 500 V
Го издржат Напон : AC 500 V за 1 мин.
Оперативен Живот : 10,000 циклуси(15-18cycles/минута,истовар
КУПУВАЧОТ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ :
Гаранција - 90days гаранција . Плаќање - Можете да го користите вашиот cridit картичка или со другите, било прашање за плаќање ве молиме проверете го овој линк : Пратката - DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни. - Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. - Следење на веб-страница : www.17tack.net Увозните Даноци или Должности - Увозните давачки, даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот. - Ако ти треба мене да declear помала вредност кога shiping вашиот парцела , те молам кажи ми! Повратни информации - Како вашата повратна информација е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Благодарам многу за вашето време. - Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
SS12d00
Гаранција:
90days
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Карактеристики:
SS12d00
сертификација:
CCC

Купувачи како што избираат