.

.

Врвен Квалитет Сина Кинески Дама Полиестер Грб Солидна Боја Танг Одговараат на Претвори-надолу Јака Копчето Јакна Костим Големина S, за Да XXXL

Врвен Квалитет Сина Кинески Дама Полиестер Грб Солидна Боја Танг Одговараат на Претвори-надолу Јака Копчето

Оценка на посетителот:

DEN 1076.00 -41 %
DEN 1824.00
Залиха
Достапно за нарачка


Материјали : Свила Сатен Големина : S M L XL XXL 3 XL 5 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки)) 100% Сосема Нов

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Свила,Rayon
Број На Модел На:
M2218
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Новина
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
Бренд Име:
NIUNIUSHOW
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Материјал:
Свила Сатенски
Стил:
Кинески Традиционален стил
Сезоната:
Пролет , Есен ,Зима
Големина:
S M L XL XXL XXXL

Купувачи како што избираат