.

.

Цртеж одбор Коса Носителот Цртање Мат (24x9cm) За рефус коса екстензија алатки

Цртеж одбор Коса Носителот Цртање Мат (24x9cm) За рефус коса екстензија алатки

Оценка на посетителот:

DEN 863.52
Залиха
Достапно за нарачка

Предмет : губење на носителот / коса цртање мат Големина : 24cm x 9cm

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Конектори
Големина:
24 X 9cm
Број На Модел На:
sz
Бренд Име:
WASIG
Материјал:
Нерѓосувачки челик игла
Број На Модел:
косата hackle/коса holaer
N.W.:
268g/set
Објект:
косата hackle,косата holaer
Функција:
спојувањето или исправи различни должина на косата

Купувачи како што избираат