.

.

YAOPEI 4PCS Висок квалитет на Паркирање од Далечина Сензор за Контрола на PDC За BMW E39 E46 E53 E60 E61 E63 E64 E65 E66 E83 X3 Х5 66206989069

YAOPEI 4PCS Висок квалитет на Паркирање од Далечина Сензор за Контрола на PDC За BMW E39 E46 E53 E60 E61 E63

Оценка на посетителот:

DEN 1426.00 -17 %
DEN 1718.40
Залиха
Достапно за нарачка


Делови број : 66200309540
Вистински предното или Задното PDC Паркинг Растојание Контрола Сензор за Моделите наведени во compatability.6 е SUV, Европа
E53 Х5 4.0 d SUV, Европа
E53 Х5 3.
4 PCS Висок квалитет на НОВИ Паркинг Растојание Сензор за Контрола на PDC За BMW E39 E46 E53 E60 E61 E63 E64 E65 E66 E83 X3 Х5 66206989069
Опис :
Одговара за Многу BMW Модели.6 Седан, Европа
E46 316i 1.0 јас SUV, Европа
E53 Х5 4.4 јас SUV, САД
E53 Х5 4.8 е SUV, САД
E53 Х5 3.9 Седан, Европа
E46 316ti Компактен, Европа
E46 318 Ci Купе, Европа
E46 318 Ci Кабриолет, Европа
E46 318d Седан, Европа
E46 318i Седан, Европа
E46 318ti Компактен, Европа
E46 320 Cd Кабриолет, Европа
E46 320 Ci Кабриолет, Европа
E46 320 Ci Купе, Европа
E46 320d Седан, Европа
E46 320i Седан, Европа
E46 320td Компактен, Европа
E46 323 Ci Кабриолет, Европа
E46 323 Ci Купе, Европа
E46 323i Седан, Европа
E46 325 Ci Кабриолет, Европа
E46 325 Ci Купе, Европа
E46 325i Седан, Европа
E46 325ti Компактен, Европа
E46 328 Ci Купе, Европа
E46 328i Седан, Европа
E46 330 Cd Кабриолет, Европа
E46 330 Cd Купе, Европа
E46 330 Ci Купе, Европа
E46 330 Ci Кабриолет, Европа
E46 330i Седан, Европа
E46 М3 Купе, Европа
E46 М3 Кабриолет, Европа
E46 M3 CSL Купе, Европа
E46 316i Туринг, Европа
E46 318d Туринг, Европа
E46 318i Туринг, Европа
E46 320d Туринг, Европа
E46 320i Туринг, Европа
E46 325i Туринг, Европа
E46 328i Туринг, Европа
E46 330d Туринг, Европа
E46 330i Туринг, Европа
E53 :
E53 Х5 3.4 јас SUV, Европа
E53 Х5 4.0 јас SUV, САД
E53 Х5 4.6 е SUV, САД
E53 Х5 4.8 е SUV, Европа
E60 :
E60 525i Седан, САД
E60 525xi Седан, САД
E60 530i Седан, САД
E60 530xi Седан, САД
E60 545i Седан, САД
E60 550i Седан, САД
E60 М5 Седан, САД
E60 520d Седан, Европа
E60 520i Седан, Европа
E60 523i Седан, Европа
E60 525d Седан, Европа
E60 525i Седан, Европа
E60 525xi Седан, Европа
E60 530d Седан, Европа
E60 530i Седан, Европа
E60 530xd Седан, Европа
E60 530xi Седан, Европа
E60 535d Седан, Европа
E60 540i Седан, Европа
E60 545i Седан, Европа
E60 550i Седан, Европа
E60 М5 Седан, Европа
E60 N :
E60 N 528i Седан, САД
E60 N 528xi Седан, САД
E60 N 535i Седан, САД
E60 N 535xi Седан, САД
E60 N 550i Седан, САД
E60 N 520d Седан, Европа
E60 N 520i Седан, Европа
E60 N 523i Седан, Европа
E60 N 525d Седан, Европа
E60 N 525i Седан, Европа
E60 N 525xd Седан, Европа
E60 N 525xi Седан, Европа
E60 N 530d Седан, Европа
E60 N 530i Седан, Европа
E60 N 530xd Седан, Европа
E60 N 530xi Седан, Европа
E60 N 535d Седан, Европа
E60 N 540i Седан, Европа
E60 N 550i Седан, Европа
E61 :
E61 530xi Туринг, САД
E61 520d Туринг, Европа
E61 523i Туринг, Европа
E61 525d Туринг, Европа
E61 525i Туринг, Европа
E61 525xi Туринг, Европа
E61 530d Туринг, Европа
E61 530i Туринг, Европа
E61 530xd Туринг, Европа
E61 530xi Туринг, Европа
E61 535d Туринг, Европа
E61 545i Туринг, Европа
E61 550i Туринг, Европа
E61 N :
E61 N 535xi Туринг, САД
E61 N 520d Туринг, Европа
E61 N 520i Туринг,.
Како што знаете тоа е еднакво на следните делови број :
66206989069 66216938739 66216911838 66200309541 66202180145
66202184368 66200143461 66206989067 66216938737 66212180144
66206911831 66200309540 66202180148 66200309539 66210143458
6911831 6989067 6938737 0309539 0143461
Компатибилност :
E39 :
E39 525i Седан, САД
E39 530i Седан, САД
E39 540i Седан, САД
E39 540i P Седан, САД
E39 M5 Седан, САД
E39 520d Седан, Европа
E39 520i Седан, Европа
E39 525d Седан, Европа
E39 525i Седан, Европа
E39 530d Седан, Европа
E39 530i Седан, Европа
E39 535i Седан, Европа
E39 540i Седан, Европа
E39 540i P Седан, Европа
E39 M5 Седан, Европа
E46 :
E46 320i Седан, САД
E46 323 Ci Купе, САД
E46 323 Ci Кабриолет, САД
E46 323i Седан, САД
E46 325 Ci Кабриолет, САД
E46 325 Ci Купе, САД
E46 325i Седан, САД
E46 325xi Седан, САД
E46 328 Ci Купе, САД
E46 328i Седан, САД
E46 330 Ci Купе, САД
E46 330 Ci Кабриолет, САД
E46 330i Седан, САД
E46 330xi Седан, САД
E46 М3 Кабриолет, САД
E46 М3 Купе, САД
E46 323i Туринг, САД
E46 325i Туринг, САД
E46 316 Ci Купе, Европа
E46 316i Седан, Европа
E46 316i 1.

Карактеристики на предлогот

OSD Language:
Русија,Англиски
Бренд Име:
YAOPEI
Име На Модел:
66206989069
Материјал Тип:
Стандард
Тип:
Видлив
Разговор Опсег:
Стандард
ОЕМ:
66206989069
Тип:
паркинг сензор
Материјал Тип:
Стандард
квалитет:
Како Оригиналниот
цена:
Ист квалитет, Повеќе конкурентна цена
Гаранција:
Yes
испорака:
брза испорака
плаќање:
Како клиент бара
Пакување:
Неутрален Пакување
Автомобил Производител:
За BMW E39 E46 E53 E60 E61 E63 E64 E65 E66 E83 X3 Х5

Купувачи како што избираат