.

.

(Бесплатен Превозот) 1Strand 6mm Металик Златно Титаниум Обложена Природни Druzy Кварц Мат Agates Круг Монистра DSC07757

(Бесплатен Превозот) 1Strand 6mm Металик Златно Титаниум Обложена Природни Druzy Кварц Мат Agates Круг Монистра

Оценка на посетителот:

DEN 230.00 -20 %
DEN 287.52
Залиха
Достапно за нарачка


(Бесплатен Превозот) 1 Strand 6mm Металик Златно Титаниум Обложена Природни Druzy Кварц Мат Ахат Круг Монистра DSC07757
Материјал : Природни Druzy Кварц Мат Ахат
Количина : 1strand
Големина : 6mm
за објектите
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.)
MM/INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MM
плаќање
Ние се обезбеди во Светот Пратката .
ние ќе испрати редоследот по 24-48 часа по уплатата примена.
превозот
Нормално, нашиот времето за испорака е 9-29 работни дена.ние ги испратите сите предмети со следење на број.
Ако сакате да ни испратите објекти за вас со ЕМС,DHL ,ве молиме контактирајте со нас . АКО пратката над $150, ќе испрати страна на курирската служба DHL, или ЕМС слободни.
за нас
Ние ќе се обезбеди најдобар објект,најдобра цена, и најдобра услуга на клиентите.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
DSC07757
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
YUTENG НАКИТ
Шарм Тип:
Лабава Мушка 15.5 инчен
Материјал:
Природни Druzy Кварц Мат Ахат
Големина:
6mm
Скапоцен Камен Форма:
Лабава Мушка 15.5 инчен
Количина:
1strand
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Број На Модел На:
DSC07757
превозот:
Бесплатен превозот
is_customized:
Yes
Обликот:
Круг
Состојба:
Нови

Купувачи како што избираат