.

.

20 парчиња двојно дебела Облека ZipLock Пластична Кеса Пакување Само Запечатување Накит Ѓердан Earring Хривнија Стаклени Монистра Кеси

20 парчиња двојно дебела Облека ZipLock Пластична Кеса Пакување Само Запечатување Накит Ѓердан Earring Хривнија

Оценка на посетителот:

DEN 336.00 -22 %
DEN 431.52
Залиха
Достапно за нарачка

1.Прилагодување A. Една Боја Логото печатење, MOQ : 200pcs,printting задолжен : US$25 Слободен печатење ако количеството стигнат до 500pcs Б. Muti-печатење во боја,големина,материјал,боја custiomization подобар контакт со мене. C. Прилагодување процес : (1)ги Информира кој вид на custiomization да се добие MOQ и цитат (2)Испрати дизајн со Adobe Illustrator , Corel Draw,Photoshop ..,ќе се примени на дизајн за да се потврди пред производство 2.Испорака Празни торби : 2-3 дневна Customiztaion : 3-7days по потврди дизајн. Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме помогнете да ја напушти
"Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе примите
вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.Однапред ви благодариме.
-Ако не сте задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте
нас и да ни даде можност да се најде решение ви Благодариме

Карактеристики на предлогот

боја:
15x20cm, 20x30cm, 25x30cm, 25x35cm, 30x40cm, 35x45cm, 40x50cm, 45x60cm
Бренд Име:
qunexc
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Полиестер
Употреба:
облека
Применливи Простор:
Кујна
Дебелина:
13 жица
Форма:
Облека Виси Тип/Виси Тип
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање,Порибено
Број На Модел На:
хс-05
Спецификација:
50*40*30cm
Обликот:
Плоштад
Капацитет:
150ml
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
Складирање Кеси

Купувачи како што избираат