.

.

1 Buc/пакување, Пластична Топка-точка Пенкало Црвена Сина, Црна Бои Ballpoint Обичај Транспарентен Ballpoint Пен

1 Buc/пакување, Пластична Топка-точка Пенкало Црвена Сина, Црна Бои Ballpoint Обичај Транспарентен Ballpoint

Оценка на посетителот:

DEN 23.00 -2 %
DEN 23.52
Залиха
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[custom]-[39293] Опис на Производот Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Пластични Тежина За : 6.8 g/pc Рефил Боја Сина/ Црна/ Црвена Големина 140*13 MM Пакување Листа : 1 * Ballpoint Пенкало Забелешка :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[42085] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

Карактеристики на предлогот

Мастило Боја:
Црна, Сина, Црвена
Бренд Име:
ТОЈ ДАО
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Пластични
Новина:
Yes
Број На Модел На:
Б-522
Тип:
Ballpoint Пен
Големина:
14CM
боја:
Црвена, Сина, Црна

Купувачи како што избираат