.

.

Преклопување на задните седишта пијат носителот полици столче назад табела вода чаша носителот мулти-да користите автомобил вода складирање табела патување јаде?

Преклопување на задните седишта пијат носителот полици столче назад табела вода чаша носителот мулти-да користите

Оценка на посетителот:

DEN 414.00 -10 %
DEN 459.84
Залиха
Достапно за нарачка


2921058797622729
Опис :
Преклопување на задните седишта пијат носителот полици столче назад табела вода чаша носителот мулти-да користите автомобил вода складирање табела патување јадење лента
Спецификација : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет Автомобил ресторан,долги се вози добар асистент. Мултифункционален лесно, без разлика што остава многу малку простор, но без и пријатен. Автомобилот мултифункционален фах се најде дека тоа е лесно да се инсталира и користи. Тоа го прави користењето на автомобил малку простор уметнички. Што и да работите може да се стави во својата dustbin на овој производ како закуска, orangeade и овошје, итн, Тоа е одлично! Автомобил околните нема да бидат валкани. Може да се користи како Автомобил Ресторан маса или Автомобил Пијат Држачот за време на патување. Можете да поставите пијалоци, храна и сите мали нешта што сакате да на неа. Количка и може да се собраа кога не се користи. Спецификации : Боја : Црна,сива,беж Материјал : пластични/ABS Големина : 25*14.5 5*2 см/9.84*5.7*0.98" Нето Тежина : 228g Пакетот вклучува : 1 x Автомобил Лента
Објектот Слики :

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
Црна, Сива, Беж
Тип На Објект:
Пијалоци Носители
Име На Модел:
SZSS0126
Објектот Ширина:
14.5cm
Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Висина:
2.5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Должина:
25cm
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
AutoShineSun
Специјални Функции:
автомобил чаша носителот кутија

Купувачи како што избираат