.

.

Моден 925 Sterling Silver Pin Асиметрија Обетки Studs Накит Целосна Отвори CZ Кристали Месечината и Ѕвездите Цвет Обетки за Жени

Моден 925 Sterling Silver Pin Асиметрија Обетки Studs Накит Целосна Отвори CZ Кристали Месечината и Ѕвездите

Оценка на посетителот:

DEN 283.00 -5 %
DEN 297.60
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Број На Модел На:
10310432
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
бакар+

Купувачи како што избираат