.

.

Децата Девојка Виножито Туту Фустан со Headband Божиќ Одмор Роденден Облека рачно изработени Целосно Туту Фустан TS093

Децата Девојка Виножито Туту Фустан со Headband Божиќ Одмор Роденден Облека рачно изработени Целосно Туту Фустан

Оценка на посетителот:

DEN 1236.00 -0 %
DEN 1236.48
Залиха
Достапно за нарачка


Име на производ : Деца Девојка Виножито Туту Фустан со Headband Божиќ Одмор Роденден Облека рачно изработени Целосно Туту Фустан Соодветна возраст : 2-7 Години Сезона : Пролет, Лето, Есен Материјал : Висок Quanlity Tulles Еден Сет= 1pc фустан +1 компјутер појавување headband Забелешка : нашата продавница туту фустан е направен од најдобрите мека ленти tulle.
. ние ќе ги провери сите квалитетот пред превозот да бидете сигурни дека ќе добиете добар предмети
.можеме да го прифатиме dropshipping, можете само да снабдување вашето клиентот детали адреса и контакт лице ,телефон
.Моделите се за вашиот референца САМО! реалниот објект може ќе имаат малку поинаква со модели, pls можете да го разбирање.
1. Ве молиме да направи плаќање во времето кога ќе го поставите цел , така што ние можеме да брод на стоките претходно да сте.
2. Купувачи се одговорни за данок ако вашата земја има,и на увозни давачки(општо express)
компанијата ќе го направи тоа,нема дополнителни такси, но не можеме да се gurantee на сите наредби бидејќи на земјата разлика).
1. Предмети ќе бидат испорачани на време, и ние ги испратите на предмети преку Кина Пост, epacket, EMS, DHL, Fedex.
2. Кина Пост е Слободен и бавно превозот mothed (време се како што е подолу), времето за испорака е надвор од нашата контрола, така што не може да
биде причина за враќање и обнова, можете да ја проверите на следење на информации се на веб страната : www.17track.net.
Ви благодариме за вашето разбирање.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
1. Ние со задоволство ќе рефундирање на вашите пари или размена на предмети ако очигледно приговори се појави. Предмети мора да биде
се врати во неговата/нивната оригинална состојба во рок од 7 дена од денот на приемот.
2. Ние ќе го замени предмети кои се дефект предмети за 30 дена од денот ќе ги добиете . Предмети
кои имаат физичка злоупотреба не се покриени со гаранција.
3. Плаќањето ќе биде наплата по предмети назад до нашата продавница.
1. Повеќето од објектите во нашата продавница може да се меша бои, ве молиме оставете порака за бои што сакате по
нарачката ако имате боја барање, ако не, ние ќе ги испратите по случаен боја врз основа на нашите акции.
2. ако сакате да се измеша нарачки, ве молиме контактирајте со нас преку Trademanager : cn117225443.или на нашата e-mail.

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
24M, 4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Јака:
Плоштад Јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Материјал:
Полиестер,Voile,Mesh
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европски и Американски Стил
Број На Модел На:
Девојка Виножито Туту Фустан
Бренд Име:
keenomommy
девојки туту фустан:
Девојка Виножито Туту Фустан со Headband
Примена:
Божиќ Одмор Роденден Облечи

Купувачи како што избираат